Autodesk Showcase – tai programinė įranga, skirta 3D prezentacijų ir vizualizacijų kūrimui realiame laike.

Autodesk Showcase suteikia galimybę architektams, dizaineriams, inžinieriams bei vadovaujančio personalo atstovams greitai sukurti realistiškus grafinius paveikslėlius, video filmukus ir prezentacijas, paremtas skaitmeniniais prototipais ir architektūriniais projektais.

Programoje Autodesk Showcase labai patogu paruošti interaktyvią projekto apžvalgą, pateikti vaizdinę marketingo medžiagą bei sukurti efektyvius reklaminius bukletus.

Programa Autodesk Showcase lengvai ir paprastai įgyvendins įvairiausias jūsų idėjas – bet kokie CAD programų duomenys be didelių pastangų paverčiami į puikias 3D prezentacijas ir grafinius paveikslėlius.

Programoje Autodesk Showcase galima tikrinti projektus realiame laike – projekto variantus galima aptarti kartu su kolegomis, vadovais ar kitais suinteresuotais asmenimis, pasineriant į tikrovišką 3D aplinką.

Pagreitėja viso projekto analizė, nes nebereikia gaišti laiko bandomųjų pavyzdžių paruošimui ir ilgalaikių vizualizacijos procedūrų atlikimui.

Su programa Autodesk Showcase galima be problemų gauti naujus užsakymus – užsakovai, nepriklausomai nuo to, ar jie yra šalia jūsų, ar kitame pasaulio krašte, tikrai liks patenkinti jūsų pateikta medžiaga.

Projektų demonstravimas, pasitelkiant aukštos kokybės vaizdus ir prezentacijas, padės jums išsiskirti tarp konkurentų.