Programa Advance Steel yra paremta AutoCAD platforma. Intelektualūs 3D modeliavimo instrumentai leidžia paspartinti projektavimą ir pagerinti jo tikslumą. Darbo ir surinkimo brėžinių automatinio generavimo instrumentai pagreitina konstrukcijų gamybą ir surinkimą. Suderinamumas su programine įranga Autodesk Revit leidžia naudoti Advance Steel su šia programa vieningame technologiniame procese.


Pilnas instrumentų rinkinys metalo konstrukcijų projektavimui
Programoje Advance Steel yra pilnas instrumentų rinkinys, skirtas metalo konstrukcijų projektavimui, įskaitant intelektualių parametrinių konstrukcinių elementų, mazgų ir plokščių biblioteką. Programa Advance Steel leidžia modeliuoti vartotojiškus elementus ir sujungimus, automatiškai generuoja darbo ir surinkimo brėžinius, sudaro specifikacijas ir duomenų failus CNC staklėms.


Konstrukcijų modeliavimas
Pilnas instrumentinių priemonių rinkinys užtikrina greitą ir efektyvų modeliavimą. Labai svarbu yra sukurti tikslų modelį, nes Advance Steel vėliau šio modelio pagrindu sukuria visus reikalingus brėžinius (darbo brėžinius, žiniaraščius, specifikacijas, failus CNC staklėms ir t.t.)


Pirminiame etape Advance Steel suteikia vartotojui didelę biblioteką, į kurią įeina statybinių konstrukcijų elementai bei modeliavimo funkcijos:
- Tipiniai rėmai, jungtys ir t.t.
- Metaliniai profiliai.
- Klojiniai.
- Plieno konstrukcijos.
- Lenktos plokštės.
- Suvirinti profiliai, lenkti profiliai, kintamo skerspjūvio profiliai.
- Plokščių redagavimo instrumentai.


Antrame etape Advance Steel siūlo vartotojui biblioteką, į kurią įeina reguliuojami automatiniai mazgai (virš 300 mazgų), kurie žymiai paspartina sujungimų konstravimo greitį ir efektyvumą.

Be to, programa Advance Steel leidžia kurti vartotojiškus mazgus rankiniu būdu, naudojant platų instrumentinių priemonių rinkinį:
- Profilių ir plokščių apdorojimas (nupjovimas, reguliavimas, stačiakampis ar apvalus išpjovimas, išpjovimas pagal kreivalinijinį kontūrą, apdorojimas suvirinimui, užapvalinimai ir kt. ).
- Varžtų ir kiaurymių išdėstymas.
· Suvirinimo sujungimai.


Programoje Autodesk Advance Steel yra visi reikalingi instrumentai, kurių pagalba galima sukurti, išsaugoti ir pakartotinai panaudoti vartotojiškus mazgus. Išsaugotus vartotojiškus sujungimus galima peržiūrėti ir pasirinkti vartotojiškų mazgų saugykloje.


Naujos mazgų saugyklos galimybės:
- Visi mazgai vienoje vietoje.
- Patogi išankstinė mazgų peržiūra.
- Galimybė pasirinkti ir pritaikyti mazgus tiesiai iš mazgų saugyklos!


Autodesk Advance Steel automatiškai numeruoja elementus. Dialogo languose vartotojas gali nustatyti numeravimo priešdėlį, numeracijos metodą, pradinį numerį ir prieaugį. Po to Autodesk Advance Steel pereina prie galutinio tikrinimo: elementų tarpusavio susikirtimų patikrinimas, prieiga prie instrumentų montavimo metu, elementų numeravimo suderinamumas (gamyba, tiekimas ir surinkimas).


Programoje Autodesk Advance Steel įdiegta nauja prisitaikanti technologija, kurios dėka automatizuojamas ir žymiai paspartinamas mazgų sudarymo procesas. Kurdama sujungimą, programa Autodesk Advance Steel analizuoja vidinę aplinką ir, jeigu panaši situacija buvo anksčiau, siūlo optimalų nustatytos kategorijos sujungimą, atsižvelgiant į jo konstrukcnį vientisumą.


Autodesk Advance Steel – tai vienintelė metalo konstrukcijų projektavimo programinė įranga, kuri palengvina darbą su lakštinėmis medžiagomis. Dviem pelės paspaudimais galima sukurti tokį elementą, kaip kūginį paviršių tarp dviejų 2D objektų (apskritimas, stačiakampis ir kt.) arba tarp dviejų skirtingo diametro vamzdžių.


Automatinis brėžinių generavimas
Užbaigus modeliavimą, programa Advance Steel siūlo platų automatizuotų funkcijų rinkinį, skirtą montavimo schemų ir planų sudarymui bei bendrų vaizdų ir detalizuotų brėžinių kūrimui. Programoje yra paruoštas visų reikalingų formatų šablonų rinkinys (nuo А4 iki А0). Brėžiniai sudaromi atskirų DWG failų pavidalu, kurie yra susieti su modeliu, be to, automatiškai išdėstomi matmenys ir žymėjimai. Brėžinių apiforminimo stilius gali būti nustatomas pagal atitinkamus reikalavimus.


Komponavimo brėžiniai
- Automatinis izometrinių vaizdų sudarymas modelio pagrindu ir plačios žymėjimų galimybės.
- Bendrų vaizdų brėžiniai (planai, pjūviai, fragmentai) su galimybe automatiškai išdėstyti matmenis ir etiketes.
- Automatizuotos atskirų vaizdų sudarymo funkcijos (sudėtingos detalės, kolonų atramos ir t.t.).
- Atvaizdavimo valdymo priemonių pasirinkimo lankstumas.


Gamybiniai brėžiniai
- Atskirų detalių ir elementų brėžinių sudarymas.
- Automatizuotas brėžinių sudarymas procesų pagalba.
- Automatinis visų elementų žymėjimas ir matmenų išdėstymas pagal nustatytus reikalavimus.
- Išmatavimo linijų įvairovė.
- Išklotinių sudarymo funkcijos.
- Automatinis reikalingų pjūvių sudarymas.


Paskutinis akcentas
- Automatinis skerspjūvio sudarymas, pridėjus pjovimo liniją.
- Galimybė keisti brėžinio elementų mastelį ir atvaizdavimą.
- Galimybė sukurti ir redaguoti papildomas matmenų linijas.
- Greitas etikečių sudarymas, pasirenkant reikalingą informaciją tiesiai iš modelio.


Dokumentų valdymas
Advance Steel automatiškai sukuria visas reikalingas specifikacijas, medžiagų žiniaraščius ir duomenų failus CNC staklėms. Programoje Advance Steel yra paruošti žiniaraščių ir specifikacijų šablonai pagal GOST‘ą, o taip pat galima sukurti nuosavus šablonus pagal atitinkamus reikalavimus.


Programoje Autodesk Advance Steel galima centralizuotai valdyti visus naudojamus failus, tikrinti brėžinius, rūšiuoti ir spausdinti specifikacijas.

Autodesk Advance Steel automatiškai sukuria patikros debesis brėžiniuose. Tai leidžia vartotojams lengviau atsekti pakeitimus, automatiškai atnaujinant brėžinius.