Autodesk Vault produktų linija pateikia plačias dokumentų valdymo galimybes, kurios leidžia PĮ naudotojams lengvai valdyti projektų peržiūras, pakeitimus ir kontroliuoti, kas ir kada gali turėti prieigą prie duomenų.

Nauji pakeitimų kontroliavimo procesai, įdiegti į programinę įrangą „AutoCAD Inventor“, leidžia greičiau valdyti procesus ir užtikrina geresnę inžinerinių duomenų kokybę.

Be to, projektuotojų darbo grupės visada gali palaikyti skaitmeninio prototipo kontroliavimą, kad projektavimo padaliniai galėtų efektyviai kurti ir dalintis skaitmenio prototipo informacija.

Autodesk Vault yra lengvai išmokstama duomenų valdymo sistema veikianti kartu su Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical. Jos pagrindinis tikslas yra užtikrinti inžinerių komandinį darbą ties tuo pačiu projektu ir registruoti dokumentų versijas.

Autodesk Vault yra centrinė įmonės kolektyvo duomenų saugykla, kurioje dokumentai saugomi struktūruotai.

Naudojant Vault negaištama laiko dokumentų paieškai, esamą įdirbį lengviau perkelti į naujus projektus.

Autodesk Vault tiekiama kaip sudėtinė Autodesk Inventor dalis ir pirmiausia yra skirta tvarkyti Inventor failus.

Tačiau nėra apsiribota vien tik Inventor. Vault sistemoje galima saugoti bet kokio tipo dokumentus, taip pat yra integracija su SolidWorks, Pro/Engineer ir MS Office.

Autodesk Vault pritaikyta smulkioms įmonėms, turinčioms 5 - 10 inžinerių komandą. Sistema pasižymi nedideliais diegimo kaštais, o augant poreikiams galima plėsti į Productstream.

Įmonei plečiantis arba augant poreikiams esamą Vault duomenų bazę galima praplėsti į Autodesk Productstream.

Ši sistema turi daug papildomų funkcijų, skirtų tvarkyti gaminio specifikacijas, sekti komponentų pakeitimus ir laidas.