Siūlome nuotolinius online mokymus, kurių pagalba išmoksite panaudoti programos Autodesk Inventor funkcijas ir galimybes.

 

Nuotolinius online mokymus sudaro nuoseklios ir tarpusavyje susijusios vaizdo pamokos. Video pamokos yra trumpos, bet pakankamai išsamios, ir leidžia vartotojui lengviau išmokti dirbti su trimačiu redaktoriumi.

 

Kiekviena video pamoka yra įgarsinta lietuvių kalba ir turi tekstinį aprašymą. Mokymo medžiaga pateikiama paprastai - nenaudojant specialių techninių terminų ir kompiuterinio žargono. Video pamokas galima sustabdyti reikiamoje vietoje, pakartoti visą pamoką arba konkrečią jos dalį. Iš viso mokymo medžiagą sudaro 128 temos su tekstiniu aprašymu ir 122 įgarsintos video pamokos.

 

Mokymo metu Jūs gausite visus mokymams reikalingus failus, bibliotekas ir kt. Į online mokymus yra įtrauktos užduotys, kurias reikia atlikti ir nusiųsti įvertinti dėstytojui.

 

Nuotolinius online mokymus sudaro tokios temos:

- Standartinių baldų projektavimas;

- Lenktų baldų iš lakštinės medžiagos projektavimas;

- Mechaninių detalių projektavimas;

- Mechanizmų ir kitų gaminių projektavimas.

 

Šie nuotoliniai online mokymai gali būti naudingi tiems specialistams, kurie dėl vienos ar kitos priežasties negali atvykti į mūsų mokymo kursus Autorizuotame Mokymo Centre, tačiau norėtų išmokti dirbti su Autodesk Inventor programine įranga.

 

Nuotoliniai online mokymai naudingi tiek pradedantiesiems Autodesk Inventor vartotojams, tiek ir jau dirbantiems su programa. Patyrę vartotojai atras tokių programos Inventor galimybių, apie kurias net negalėjo pagalvoti!

 

 

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija

 
  • Kareivių g. 7,Vilnius, Lietuva
  • +370 672 40578
  • +370 5 2438812
  • kogra@kogra.lt