Tai KOGRA sukurta profesionali metodinė mokymo medžiaga, kurios pagalba išmoksite panaudoti programos Autodesk Revit funkcijas ir galimybes architektūrinio projektavimo srityje.

 

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija išleista lietuvių kalba, ją sudaro virš 300 įgarsintų video pamokų su tekstiniu aprašymu, skirtų išmokti dirbti su programa Autodesk Revit.

 

Video pamokos integruotos į atitinkamos temos tekstą ir įsijungia automatiškai. Vartotojas gali vienu metu skaityti reikiamą temą ir žiūrėti video paaiškinimus.

 

Enciklopedija patalpinta debesų servise KOGRA-360. Ją sudaro šeši skyriai, kuriuose pateikta daugybė patarimų ir rekomendacijų, leidžiančių vartotojui išvengti klaidų, dirbant su programa. Kartu su Enciklopedija Jūs gausite visus mokymams reikalingus failus, šablonus, šeimų bibliotekas ir kt.

Ši Enciklopedija gali būti naudinga tiems specialistams, kurie dėl vienos ar kitos priežasties negali atvykti į mūsų mokymo kursus Autorizuotame mokymo centre, tačiau norėtų savarankiškai išmokti dirbti su Autodesk Revit programine įranga.

 

 

Logo

Programinės įrangos pardavimas, Autorizuotas Mokymo Centras, Autodesk Sertifikacija

 
  • Kareivių g. 7,Vilnius, Lietuva
  • +370 672 40578
  • +370 5 2438812
  • kogra@kogra.lt