Mokykitės ir tobulinkite žinias be papildomų sąnaudų!

Visi mūsų klientai, kurie mokėsi KOGRA - Kompiuterinė grafika autorizuotame mokymo centre, gavo nemokamą neribotą online prieigą prie mokymo medžiagos, kurią sudaro atitinkamo mokymo kurso video pamokos, tekstinis aprašymas, testai bei nuotoliniai KOGRA -360 kursai.

Tai leidžia savarankiškai pakartoti išklausytą mokymo kursą, atnaujinti ir sustiprinti įgytas žinias, o taip pat peržiūrėti naujas pamokas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, kur yra internetas.

Mūsų mokymai pastoviai atnaujinami, mokymo temų rinkinys nuolat didėja, o mokymų metu sprendžiamų užduočių sąrašas plečiasi. Jūs galite rasti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus mūsų debesų servise KOGRA -360.

Jei Jūs dar nesate mūsų klientas, bet norite išmokti dirbti su naujausia Autodesk programine įranga, kviečiame Jus į mūsų mokymus Autodesk Autorizuotame Mokymo Centre (ATC) arba siūlome savarankiškus nuotolinius mokymo kursus. Pasirinkite norimą mokymo kursą ir registruokitės į jį.

Kodėl reikia mokėti daugiau, jei yra KOGRA - Kompiuterinė grafika!

Pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje!

KOGRA - Kompiuterinė Grafika sukūrė pirmuosius ir kol kas vienintelius Lietuvoje struktūrizuotus profesionalius nuotolinio mokymo kursus, skirtus išmokti dirbti su Autodesk programine įranga.

Vien tik darbui su programa Autodesk Revit mes sukūrėme virš 800 sistemizuotų vaizdo pamokų, kurios yra įtrauktos į nuotolinius mokymus.

Kompanijos Autodesk vertinimu – tai patys išsamiausi mokymo kursai Šiaurės Europos regione.

2008 metais kompanija Autodesk autorizuotam mokymo centrui „KOGRA – Kompiuterinė Grafika” suteikė geriausio mokymo centro statusą Šiaurės Europos regione ir išdavė geriausio metų ATC sertifikatą.

Mes ir toliau išliekame geriausiais. 2009 metais mūsų sukurta mokymo medžiaga buvo pripažinta geriausia multimedine mokymo medžiaga ir įvertinta atitinkamu sertifikatu.

 

autodesk

Dvigubos žinios yra dviguba mokymo garantija

Laikas eina į priekį – mes irgi nestovime vietoje. Nuo 2018 m. kovo mėn. 1 dienos akivaizdiniai mokymo kursai mūsų Autorizuotame Mokymo centre bus lygiagrečiai dubliuojami nuotoliniais mokymais debesyje ir daugiau nebebus išduodama mokymo medžiaga USB atmintinėje.
Visi akivaizdinių mokymo kursų klausytojai nuo pirmosios pamokos mūsų mokymo centre gaus prieigą prie nuotolinių online mokymų ir mokymo medžiagos debesyje.

Akivaizdiniai mokymo kursai ir nuotoliniai mokymai debesyje yra pilnai sinchronizuoti.

Tai leis mūsų mokiniams, išklausiusiems kursą mokymo klasėje, pakartoti ir sustiprinti įgytas žinias bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, kur yra prieiga prie interneto - namie, kavinėje, atostogaujant, darbe ...

Debesyje jūs galėsite ne tik pakartotinai, ramiai ir apgalvotai peržiūrėti akivaizdiniuose mokymo kursuose išklausytas pamokas, bet ir pasitikrinti įgytas žinias, atsakydami į specialiai parengtų testų klausimus.

Be to, jūs turėsite galimybę nuotoliniu būdu susisiekti su dėstytoju, užduoti jums rūpimus klausimus ir gauti į juos išsamius atsakymus.

Gaukite dvigubą žinių porciją Autorizuotame Mokymo Centre „KOGRA - Kompiuterinė Grafika“.

Mokėkite mažiau - gaukite daugiau!

Ne paslaptis, kad "KOGRA-Kompiuterinė Grafika" siūlo sąžiningas (žemiausias) mokymo kursų kainas.

Tuo pačiu metu mūsų mokymo kursai yra didžiausios apimties, skaičiuojant pagal mokymo valandas, išsamiausi, detaliai aiškinant įvairias temas, o patys produktyviausi, vertinant pagal rezultatus.

O dabar dar ir NEMOKAMAI pati naujausia aktuali mokymo medžiaga debesų servise KOGRA 360!

Laukiame Jūsų Autorizuotame Mokymo Centre „KOGRA - Kompiuterinė Grafika“.

  • Revit Architecture. Mokymo kurso planas

  • Revit Structure. Mokymo kurso planas

  • Autodesk Inventor. Mokymo kurso planas

hsbCAD – tai programinė įranga skirta medinių, karkasinių, skydinių ir rąstinių namų projektavimui, kuria nesudėtingai projektuojami ir sukuriami konstrukciniai elementai, automatiškai pateikiami darbo brėžiniai ir žiniaraščiai. Programa veikia AutoCAD® ir AutoCAD® Architecture platformose.

KOGRA - oficialiai atstovauja kompaniją hsbSystems Lietuvoje ir Latvijoje.

hsbTIMBER

hsbTIMBER – leidžia atlikti medinių konstrukcijų 3D projektus: mediniai karkasai, medinės stogų konstrukcijos, balkonai, laiptai, smulkios architektūrinės formos, tiltai, mediniai pastatai.

hsbTIMBER - tai atviras, lengvas naudoti automatizuoto projektavimo sprendimas, skirtas spręsti šiuolaikinės statybos keliamus uždavinius. hsbTIMBER veikia AutoCAD Architecture pagrindu ir suteikia plačias galimybes - nuo medinių stogų karkasų, erdvinių fermų ir klasikinių stogų kūrimo iki balkonų, laiptų ir vaikų žaidimų aikštelių projektavimo ir gamybos. Pradinio lygio modulis hsbTIMBER siūlo pilną funkcijų spektrą, būdingą šiuolaikinei projektavimo programinei įrangai, ir dar daug papildomų funkcijų.

hsbWALL

hsbWALL – tai šiuolaikiškas ir efektyvus CAD /CAM sprendimas, skirtas statybinių konstrukcijų gamybai gamyklos sąlygomis.

Ši sistema supaprastina trimačio statybinio modelio formavimą iš AutoCAD Architecture į hsbCAD.

Tai reiškia, kad architektūrinius projektus, neprarandant duomenų, galima perkelti į gamybos stadiją.

Sienos, skirtos gamybiniam procesui, yra kuriamos išsamių vartotojiškų katalogų pagrindu, kurie apibrėžia sienų struktūrą, kampinius sujungimus, angas ir kt.

hsbLOG

hsbLOG – rąstinių namų projektavimas ir gamyba.

hsbLOG – tai kompleksinis trimatis sprendimas, apimantis platų specifinių funkcijų rinkinį, orientuotą į rąstinių konstrukcijų sudarymą.

Modulyje įdiegtos patogios naudoti funkcijos, apibrėžiančios kampinius ir T-formos sujungimus, langų profilius ir išpjaunamų angų padėtį, kryžminius ryšius ir numeraciją.

Rąstų konfigūraciją galima lengvai nustatyti AutoCAD dvimačių laužtų linijų pagalba.

hsbCAD LT

ShsbCAD LT – hsbCAD sutrumpintas modulių rinkinys ( brėžiniai, žiniaraščiai, įrankiai). Skirtas architektams, inžinieriams ir paprastiems AutoCAD ir AutoCAD Architecture vartotojams (ne gamyklos projektuotojams).

hsbCAD LT siūlo vieningą sprendimą visoms medinių namų statybos šakoms: medienos apdirbimui, karkasiniams namams, paneliniams ir moduliniams namams, lakštinio plieno panelėms, rąstiniams namams, stogų ir perdangų karkasams.

hsbCAD LT leidžia padidinti našumą tiek automatizuotoms, tiek neautomatizuotoms medieną apdirbančioms įmonėms.

autodesk

Autodesk Site Designer Extension – tai programinės įrangos Revit išplėtimas, padedantis architektams, dizaineriams ir planuotojams kurti infrastruktūros elementus ant topografinių paviršių.

Autodesk Site Designer Extension veikia programinės įrangos Revit aplinkoje ir naudoja nuosavas komponentų ir topo paviršių šeimas.

Jūs galite betarpiškai Revit aplinkoje modeliuoti tokius objektus, kaip statybos aikštelės, gatvės, šaligatviai, automobilių parkavimo aikštelės ir atraminės sienos.

Dabar pakanka nubrėžti bet kokią Spline liniją ir konvertuoti ją į kelią, griovį, šaligatvį, bordiūrą, gatvių sankryžą, atraminę sieną, statybos aikštelę arba automobilių stovėjimo aikštelę, o programa Site Designer išdėstys juos ant esamo topo paviršiaus.

Jūs galite redaguoti bet kokius elementus – keisti jų poziciją, aukštį, geometriją, o programa Site Designer automatiškai atnaujins juos, išlaikydama pririšimą prie topo paviršiaus.

Site Designer leidžia gauti ataskaitas apie žemės masės apimčių judėjimą.

autodesk

Site Designer leidžia keistis duomenimis tarp programų Revit ir Civil 3D, panaudojant XML formato failus, o tai pagerina bendradarbiavimą tarp architektų ir inžinierių, dirbančių su projektu.

Autodesk Site Designer Extension for Revit – tai nemokamas priedas, kurį gali gauti tik Autodesk vartotojai, turintys galiojančią Autodesk prenumeratą.

  • Structural Analysis for Revit

  • Energy Analysis for Revit

  • Roof Framing Extensions for Revit