Autodesk Robot Structural Analysis Professional programa leidžia paprastai projektuoti pamatus, sijas, kolonas, plokštes, įvairių metalo konstrukcijų mazgus. Yra galimybė kuriamą modelį ir rezultatus perkelti į AutoCAD Structural Detailing Reinforcement Module ir Steel Module aplinką, kur būtų automatizuotai sukurti darbo brėžiniai.

Šios programos pagal skaičiavimo rezultatus automatiškai generuoja brėžinius.

Dvikryptis ryšys su Autodesk Revit Structure

Revit Extensions modulis leidžia netrukdomai importuoti ir eksportuoti konstrukcijų modelius tarp Autodesk Robot Structural Analysis Professional ir Autodesk Revit Structure. Dvikrypčio sujungimo dėka, apskaičiuoti ir projektiniai duomenys atnaujinami viso informacinio modelio ribose, kas padeda paruošti suderintą darbo dokumentaciją.

Ištobulinta paskirstymo į baigtinius elementus funkcija

Efektyvūs tinklo formavimo metodai supaprastina statybinių konstrukcijų projektuotojų darbą netgi pačiuose sudėtingiausiuose modeliuose. Automatinis paskirstymas į baigtinius elementus ir tinklo langelių parametrų nustatymas gali būti atliekamas atskirai kiekvienai panelei, kas turi teigiamos įtakos skaičiavimų tikslumui.

Plačios skaičiavimų ir analizės galimybės

Bet kuri konstrukcija reikalauja išsamaus linijinių ir realių nelinijinių apkrovų ištyrimo. Programa užtikrina paprastą ir efektyvią įvairių nelinijinių apkrovų analizę, pavyzdžiui, pi-delta efekto (vertikali apkrova, esant horizontaliems poslinkiams), tempimo/spaudimo, atraminių momentų ir šarnyrų plastiškumo. Programos galimybės taip pat leidžia apskaičiuoti konstrukcijos reakciją dinaminėms apkrovoms: harmoniniams dažniams, seisminiams reiškiniams ir kt.

Ultra modernios dinaminių apkrovų skaičiavimo priemonės

Ultra modernias dinaminių apkrovų skaičiavimo priemones galima taikyti bet kokio dydžio konstrukcijoms. Programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional skaičiavimo algoritmai yra sukurti ir optimizuoti procesoriams su keturiais ir daugiau branduolių. Tai leidžia statybinių konstrukcijų projektuotojams gauti ypatingai tikslius rezultatus kelių minučių bėgyje.

Reguliuojamas skaičiavimo rezultatų išvedimas

Autodesk Robot Structural Analysis Professional yra lankstus skaičiavimo sprendimas. Rezultatai, apimantys vizualizaciją ir pradinius duomenis, gali būti pateikiami šiais būdais:

- lentelėse, kas supaprastina duomenų filtravimą ir rūšiavimą;

- stulpelių diagramose; - konstrukcijos apvalkalo pjūviuose;

- spalvinėse iliustruotose schemose;

- schematiniuose visos konstrukcijos apkrovų vaizduose, veikiant sijas ir kolonas;

- schematiniuose apkrovų vaizduose, veikkiant pilnatūrius elementus ir konstrukcijos apvadus atskiromis kryptimis.

Tekstinius dokumentus galima išsaugoti Microsoft Word arba HTML formatų failuose.

Lokalizuotų versijų buvimas ir skirtingų matavimo vienetų palaikymas

Egzistuoja Autodesk Robot Structural Analysis Professional versijos anglų, prancūzų, rumunų, ispanų, niderlandų, rusų, lenkų, kiniečių ir japonų kalbomis. Galima atlikti statybinių konstrukcijų skaičiavimus viena kalba, o jų rezultatus pateikti kita kalba. Viename konstrukcijos modelyje gali būti kombinuojami metriniai ir britų matavimo vienetai.

Adaptacija pagal konkrečios šalies projektavimo standartus ir normas

Programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional yra daugiau kaip 60 statybinių elementų ir medžiagų duomenų bazių, kurios atitinka įvairių šalių projektavimo normas ir taisykles. Dėka iš anksto nustatyto masyvo, į kurį įeina 70 projektavimo standartų, statybinių konstrukcijų projektuotojai gali dirbti su vienu modeliu, naudodami skirtingus matavimo vienetus.

Integruoti projektiniai sprendimai gelžbetoninių ir plino konstrukcijų skaičiavimui

Programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional įdiegtos funkcijos, kurios atitinka daugiau kaip 40 normų, skirtų plieno konstrukcijų projektavimui, ir 30 normų, skirtų gelžbetoninių konstrukcijų projektavimui, naudojamų skirtingose šalyse.

Vieningas statybinių konstrukcijų skaičiavimo ir darbo brėžinių sudarymo procesas

Sudarius modelį ir atlikus statybinių konstrukcijų skaičiavimus programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional, galima lengvai pernešti modelį ir rezultatus į AutoCAD Structural Detailing detalizuotų brėžinių sudarymui.

Atviras ir lankstus API interfeisas

Panaudojant Microsoft COM (Component Object Model) technologijas, programa Autodesk Robot Structural Analysis Professional siūlo atvirą ir lanksčią aplinką API (taikomojo programavimo aplinka).

Jos pagalba galima atlikti šiuos veiksmus:

- nustatyti ryšius tarp Autodesk Robot Structural Analysis Professional ir išorinėmis programomis, pavyzdžiui, Microsoft Excel, Microsoft Word ir AutoCAD;

- gauti skaičiavimų rezultatus, atliktus programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional;

- sukurti priedus tolimesniam duomenų apdorojimui, pavyzdžiui, kodifikuotus skaičiavimus plieno, betono, medinėms ir aliuminio konstrukcijoms;

- kurti parametrines konstrukcijas programoje Autodesk Robot Structural Analysis Professional.