• Autodesk Maintenance Plan

  Metinė prenumerata

  Metinė prenumerata (Maintenance Plan) – tai pats patogiausias ir ekonomiškiausias būdas naudotis naujausia įranga, lanksčiomis licencijomis, tvirtu techniniu palaikymu ir paslaugomis debesyse.

 • Autodesk Subscription

  Programinės įrangos nuoma

  Programinės įrangos nuoma (Subscription) suteikia galimybę sumažinti pradines išlaidas, skirtas programinei įrangai įsigyti, ir leidžia mokėti tik už tą programinę įrangą, kuri reikalinga šiuo momentu.

 • Autodesk Cloud Service Subscription

  Paslaugų debesyse prenumerata

  Paslaugų debesyse prenumerata (Cloud Service Subscription) – tai priemonė greičiau, saugiau, patogiau pasiekti savo duomenis ir pasinaudoti papildomomis programinės įrangos galimybėmis. Šis prenumeratos būdas patogus, kai reikia bendradarbiauti ar atlikti savo užduotis bet kur ir bet kuriuo metu.

Autodesk Subscription

 

autodesk

Autodesk programinės įrangos nuoma (Subscription) suteikia vartotojams daugiau lankstumo ir galimybę pasirinkti, kokiu būdu įsigyti programinę įrangą: galima pirkti tradicines neterminuotas licencijas arba mokėti už programinės įrangos nuomą tam tikru laikotarpiu.

 

Neterminuotos licencijos suteikia teisę naudoti įsigytą Autodesk programinės įrangos versiją neribotą laiką. Programinės įrangos nuoma leidžia naudoti licencijas tam tikrą laikotarpį su galimybe pratęsti nuomos sutartį už papildomą mokestį.

Šiuo metu galima nuomuotis šią programinę įrangą:

  • AutoCAD LT
  • Autodesk Inventor LT / Suite LT
  • Autodesk Revit LT / Suite LT
  • Autodesk Robot Structural Analysis
  • AutoCAD
  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Civil 3D
  • Autodesk 3DS MAX
  • Autodesk Inventor Professional
  • Autodesk Navisworks
  • Autodesk Design Suite paketai
Autodesk terminuotos licencijos (Subscription)
Autodesk terminuotos licencijos - tai galimybė investuoti į verslą, licencijuojant programinės įrangos produktus laikinai.
Autodesk terminuotos licencijos leidžia efektyviau panaudoti savo biudžeto lėšas konkrečių projektų įgyvendinimui.
Be to, pirkdami terminuotas licencijas, Jūs NEMOKAMAI gaunate visus privalumus, kuriuos nuolatinių licencijų vartotojams suteikia tik papildomai įsigyta metinė prenumerata.

Svarbu!
Terminuotos licencijos, taip pat kaip ir nuolatinės, yra įdiegiamos Jūsų kompiuteryje. Terminuotos licencijos gali dirbti neprisijungus prie interneto iki 30 dienų, paskui norint tęsti darbą reikės prijungti prie interneto. Naudojant terminuotas licencijas sukuriami lygiai tokie pat failai, kaip ir su nuolatinėmis licencijomis, ir jie yra saugomi lokaliai.

Autodesk terminuotas licencijas galima įsigyti 3 mėnesiams ir 1, 2 arba 3 metams.

Terminuotų Autodesk licencijų privalumai
  • Pilnas funkcionalumas, kaip ir nuolatinių licencijų, tik už žymiai mažesnę kainą.
  • Galimybė sumažinti pradines išlaidas programinei įrangai įsigyti.
  • Prieiga prie naujausių programinės įrangos versijų.
  • Galimybė naudoti namų licenciją (Home Use license).
  • Bazinis ar papildomas techninis palaikymas (pasirinktinai).
  • Galimybė numatyti ir lanksčiai kontroliuoti licencijų skaičių, atsižvelgiant į įmonės personalo pokyčius ir šiuo metu vykdomus projektus.
Svarbi informacija!
Nuo 2016 m. vasario 1 d. Autodesk nutraukė neterminuotų licencijų pardavimą.
Autodesk atskirų produktų naujos komercinės versijos dabar prieinamos tik terminuotų licencijų forma „Subscription“.

 

2015 m. vasario 5 d. kompanija Autodesk paskelbė apie laipsnišką perėjimą prie terminuotų licencijų „Desktop Subscription“ - tai bus pagrindinis būdas įsigyti atskirus Autodesk programinės įrangos produktus.

Nuo 2016 m. vasario 1 d. Autodesk nutrauks neterminuotų licencijų pardavimą. Daugelio Autodesk atskirų produktų naujos komercinės versijos bus prieinamos tik terminuotų licencijų forma „Desktop Subscription“. Toks programinės įrangos vartojimo būdas suteiks Autodesk klientams galimybę sumažinti pradines išlaidas, skirtas programinei įrangai įsigyti, ir leis mokėti tik už tą programinę įrangą, kuri jiems reikalinga šiuo momentu.

 

Tai neliečia programinės įrangos paketų Autodesk Design & Creation Suites.

Terminuotos licencijos „Desktop Subscription“ yra suteikiamos 3 arba 12 mėnesių. Autodesk programinės įrangos terminuotų licencijų tiekimas, įdiegimas ir duomenų saugojimo būdas niekuo nesiskiria nuo neterminuotų licencijų, viskas įdiegiama ir saugoma vartotojo kompiuteryje.

Autodesk terminuotų licencijų vartotojai visada gauna naujausią produkto versiją su maksimaliomis galimybėmis ir pilnu funkcionalumu. 

Autodesk klientai, įsigyję neterminuotas licencijas iki 2016 m. vasario 1 d., galės ir toliau jas pilnai naudoti. Klientai, turintys galiojančią Autodesk prenumeratą „Maintenance Subscription”, ir toliau naudosis visais jos privalumais ir galės pratęsti prenumeratą kaip ir anksčiau.

Autodesk ir toliau siūlys savo klientams prenumeratos paslaugas debesyje „Cloud Service Subscription”.

Programinės įrangos paketų Autodesk Design & Creation Suites neterminuotos licencijos bus parduodamos ir po 2016 m. vasario 1 d.

“Autodesk klientai jau pažįstami su prenumerata virš 10 metų, - sako Autodesk rinkodaros vadovas Bill Danon. - Pastaraisiais metais mes stebime išaugusį šio Autodesk programinės įrangos vartojimo metodo populiarumą, o terminuotos licencijos – tai naujas šio licencijavimo modelio etapas.

Todėl mes manome, kad sprendimas pereiti prie tokio modelio suteiks mūsų klientams papildomų privalumų, o metai, skirti šiam perėjimui – pakankamas terminas prisitaikyti prie naujų sąlygų.“

 

Mrs. Bill Danon
Autodesk vadovas
AutoCAD LT nuoma

Programinės įrangos nuoma – tai naujas pirkimo variantas, leidžiantis įsigyti programinę įrangą ribotam terminui. Nuomos planai ketvirčiui ar metams leidžia licencijuoti programinę įrangą trumpam laikui, pavyzdžiui, kai reikia greitai įgyvendinti trumpalaikį projektą, pritraukiant papildomus specialistus.

Kokią naudą Autodesk programinės įrangos nuoma duoda vartotojams? Pirmiausia, leidžia lanksčiai kontroliuoti programinės įrangos įsigyjimo išlaidas be išankstinių investicijų ar ilgalaikių įsipareigojimų.

Antra, programinės įrangos nuomos dėka vartotojai visada turės prieigą prie naujausių programinės įrangos versijų bei produktų patobulinimų. Ir galiausiai, nuoma suteika galimybę lanksčiai papildyti ar pašalinti licencijas, atsižvelgiant į įmonės poreikius.

 

Mokėkite tik už tai, ko Jums reikia. Desktop Subscription dėka nebėra jokių išankstinių investicijų ar ilgalaikių įsipareigojimų.

Mrs. Buzz Kross
Autodesk vice president

Autodesk elektroninis licenzijavimas

Informacija

Kompanija Autodesk programinę įrangą savo klientams teikia tik elektroninės licencijos pavidalu. Klientams nebesiunčiamos programinės įrangos pakuotės su serijiniu numeriu.

Vietoj to, klientas, įsigyjęs Autodesk programinę įrangą, į elektroninį paštą gaus Autodesk licencijos sertifikato failą PDF formatu, programinės įrangos serijinį numerį, Product Key bei nuorodą, kur galima užregistruoti paskyrą ir atsisiųsti programinę įrangą.

Visą šią Autodesk informaciją, kurią pirkėjo atsakingas asmuo gauna į nurodytą elektroninį paštą, būtina išsaugoti.

Esant reikalui, klientas gali už papildomą mokestį užsisakyti fizišką programinės įrangos pakuotę be serijinių numerių. Tokia programinė įranga veiks kaip 30 dienų bandomasis produktas, kol nebus aktyvuota galiojančiu serijiniu numeriu, tačiau bet kuriuo atveju serijinis numeris bus išsiųstas tik elektronininės licencijos pavidalu.

Autodesk metinė prenumerata

Informacija

Autodesk metinė prenumerata – tai pats patogiausias ir ekonomiškiausias būdas naudotis naujausia programine įranga, lanksčiomis licencijomis, tvirtu techniniu palaikymu bei paslaugomis debesyse.
Įsigykite Autodesk metinę prenumeratą kartu su nauja programinės įrangos licencija ir naudokitės šiais privalumais:

  • Programinės įrangos atnaujinimas – automatiškai gaunate naujas Autodesk produktų versijas.
  • Teisė naudoti ankstesnes versijas – galimybė dirbti su skirtingomis Autodesk programinės įrangos versijomis.
  • Lankstus licenciavimas – galimybė dirbti su Autodesk programine įranga tiek ofise, tiek ir namie ("Namų licencija").
  • Papildomų modulių paketai, į kuriuos įeina naujausi technologiniai pasiekimai.
  • Techninis palaikymas - galimybė gauti tiesioginį Autodesk techninį palaikymą.
  • Autodesk PĮ sąsajos kalbos pakeitimas (Language Exchange).

 

Ar galiu leisti trečiosioms šalims naudoti savo Autodesk programinės įrangos licenciją?

Licencijos sutartis dėl programinės įrangos leidžia naudoti programą tik jums kaip fiziniam ar juridiniam asmeniui, kuris įsigyjo programą ir kuris įregistruotas Autodesk sistemoje kaip vartotojas.
Licencijos sutartis dėl programinės įrangos neleidžia naudoti programos trečiosioms šalims (įskaitant jūsų dukterines įmones) be raštiško kompanijos Autodesk sutikimo.

Ar galiu parduoti arba perduoti savo licenciją?

Pirkdami Autodesk programinę įrangą, jūs faktiškai perkate licenciją šios programos naudojimui. Įdiegdami Autodesk programas, jūs privalote sutikti su Autodesk licencijavimo sąlygomis, kurios reglamentuoja Jūsų naudojimąsi šia programa.
Licencijos sutartis dėl Autodesk programinės įrangos turi eilę apribojimų šios programos naudojimui. Apskritai, jūs negalite nuomoti, skolinti, parduoti, perduoti arba kitaip perleisti Autodesk programą jokiam kitam asmeniui be išankstinio raštiško kompanijos Autodesk sutikimo.

Ar galiu naudoti savo Autodesk programinės įrangos licenciją visame pasaulyje?

Dažniausiai Autodesk programinės įrangos licencinė sutartis leidžia naudoti programą tik toje šalyje, kurioje jūs įsigijote šią programą. Jeigu jūsų programinė įranga turi galiojančią Autodesk prenumeratą, tai jūs galite 90 dienų naudoti savo programinę įrangą kitoje šalyje.

Ar galiu daryti Autodesk programinės įrangos kopijas ir naudoti jas ne savo įprastinėje darbo vietoje?

Autodesk programinės įrangos Standalone licenzija leidžia įdiegti programą tik viename kompiuteryje. Jeigu jūsų programinė įranga turi galiojančią Autodesk prenumeratą (Subscription), tai jūs galite kreiptis į Autodesk su prašymu leisti įdiegti vieną programinės įrangos kopiją antrame jūsų kompiuteryje, taip vadinamą "Namų licenciją" darbuotojui, kurią galima naudoti ne darbo vietoje.

Bet kuriuo atveju:
  • antras kompiuteris negali būti serveriu ir turi priklausyti jums, kaip licencijos savininkui;
  • papildoma programinės įrangos kopija turi būti naudojama tik darbo tikslais;
  • papildoma kopija negali būti naudojama vienu metu su originalia programa;
  • pasibaigus Autodesk prenumeratos galiojimo laikui, "Namų licenzija" turi būti pašalinta.
Ar galima naudoti komerciniais tikslais Autodesk programinės įrangos mokomąsias studentiškas versijas?

Pagal licencinę sutartį dėl Autodesk programinės įrangos mokymo versijų, šios programos negali būti naudojamos jokiais komerciniais ar profesionaliais tikslais, komercinio mokymo ar kitais tikslais, susijusiais su pelno gavimu.

 

Multimedinė Interaktyvi Enciklopedija

Mokymo medžiaga lietuvių kalba