hsbCAD - tai programinė įranga skirta medinių, karkasinių, skydinių ir rąstinių namų projektavimui, kuria nesudėtingai projektuojami ir sukuriami konstrukciniai elementai, automatiškai pateikiami darbo brėžiniai ir žiniaraščiai. Programa veikia AutoCAD ir AutoCAD Architecture platformose.

12 priežasčių įsigyti hsbCAD:

hsbCAD - užtikrina profesionalų sprendimą vienalypėje darbo aplinkoje.

hsbCAD  pateikia modulius bet kokio tipo medinėms/plieninėms konstrukcijoms, sienoms, stogams, luboms, statybinėms izoliacininėms panelėms bei rąstinėms konstrukcijoms ir  duomenų staklių programoms CNC. Visi moduliai apjungti vienoje naudojimo sąsajoje: AutoCAD ir Autodesk Architectural Desktop. Bet kuriame projekto kūrimo etape dirbate tame pačiame 3D modulyje. Nėra būtinybės keisti  2D iš 3D, iš vieno modulio į kitą.

hsbCAD sukurtas AutoCAD pagrindu, kad būtų prieinama daugumai pasaulio vartotojų, nes AutoCAD vartotojų užregistruota apie 7 milijonus. Jus gaunate pirmenybę visuotinai pripažinto CAD-standartui.

hsbTSL makro komandų adaptacija vartotojui.

hsbCAD – lengva išmokti naudojant online-plaikymo sistemas, praktines funcijas ir pagalbą.

Panaudojant programas Access, Excel ar Oracle visi konstrukcijų elementai, sukurti hsbCAD modelyje, įtraukiami į medžiagų ir dirbinių žiniaraščius.

hsbCAD – visada tobulėja. hsbCAD – suteikia priemones, sukurtas tiek hsbCAD komandos, tiek vartotojų, reikalingas vartotojui adaptuotis ir atlikti užduotį.

Duomenys CNC staklėms turi ryšį su įvairiais įrenginiais (pjūklai, daugiafunkciniai kranai ir t.t.)

hsbCAD generuoja CNC failus staklėms CNC tiesiogiai iš 3D modelio. Visi instrumentai (gręžtuvas, pjūklas, oblius ir kt.) lanksčiai suderinami, jų parametrai gali būti pakeisti ineraktyviai. Tai užtikrina programų CNC staklėms efektyvumą ir leidžia išvengti klaidų planuojant gamybą. Visos CNC bylos sugeneruojamos per kelias sekundes.